18009, Україна, м. Черкаси, вул. Лісова, 1
18009, Україна, м. Черкаси, вул. Лісова, 1

Дитячі свята

Дитячий день народження у Черкасах

Чи може бути щось краще за дитячий сміх та радість на обличчі Вашої малечі?

Готель "Україна" є одним з лідерів у Черкасах по проведенню дитячих заходів!

Cпортивні змагання на літній терасі (в теплу пору року), театральні постановки за участю дітей, аніматори, дитяча дискотека, квітковий феєрверк, ляльки-велетні, фотосесія – і це тільки частина того, що чекає на Вас і Вашого малюка на дитячому святі від готелю "Україна"! Тепер про все і по порядку!

Дні народження дітей в Черкасах – подаруйте дитині незабутнє свято!

Зали ресторану

У ресторані "Україна" 2 зали ресторану на 60 осіб кожен і літній майданчик: 2 альтанки, кожна на 35 осіб. 

Бронювати зал на Дні народження дітей в Черкасах потрібно заздалегідь, хоча б за тиждень. Якщо дата вільна, ми зможемо обслужити День народження Вашої дитини, навіть якщо Ви забронювали цю дату вчора. 

Меню

З Вами працює Ваш персональний менеджер. Ми враховуємо всі Ваші побажання. Шеф кухар ресторану "Україна" при складанні меню бере до уваги вік дітей, Ваші побажання, смаки, бюджет.

Декор залу на дитячий День народження

На території нашого ресторану Ви можете використовувати Ваші прикраси, кульки, поліграфію і т.д. Для цього необхідно узгодити з Вашим менеджером, коли декоратори можуть мати доступ до залу, які роботи у нас дозволено проводити, а які ні. Також якщо у Вас немає декораторів для прикраси свята, і Вам необхідна допомога у виборі оформлювачів залу, ми з радістю її надамо.

Розваги на дитячий День народження

У теплу пору року для дітей у дворику ресторану "Україна" в мальовничій зоні можна організувати спортивні змагання і театральні постановки, ігри, фотосесію.

Ресторан готелю "Україна" – це ідеальне місце для проведення дитячого свята, Дня народження!