Ресторан, Черкаси

Ресторани Черкас – це не лише місце, де Ви зможете вгамувати свій голод, а й відпочити. Дозвольте провести Вам невелику екскурсію залами нашого ресторану, щоб Ви змогли відчути дух і особливість кожного з них!

Ресторани Черкас: ціни та зали

Почнемо з цінителів класики, яких приємно порадує вишуканість зали – ресторану «Галерея», де панує атмосфера тепла, затишку та витонченості смаку. Прекрасна Європейська кухня, творчість наших кухарів та мистецтво обслуговування наших офіціантів - подарують Вам моменти дійсної насолоди смаком і оригінальністю подачі, а широка винна карта допоможе зробити Ваш відпочинок по особливому приємним.

Романтична вечеря при свічках, смачний обід чи сніданок з видом на квітучий сад весною і літом, жовто-червоні кольори осені або ж галявинку вкриту пухнастим снігом взимку, в нашому «Зимовому саду» залишать у Вашій душі приємні добрі спогади про високу якість обслуговування та смачну кухню, про гармонію і спокій, що ми створюємо для Вас.

Музика природи: спів пташок, розмови вітру з деревами, травами і квітами – заспокоює і надихає, дарує щастя. Завітайте до нашого «Літнього саду», поділіться своїм щастям із друзями, колегами, коханими! Вас радісно зустріне дружній колектив нашого готелю. Ми допоможемо створити відпочинок, який сподобається саме Вам: День народження, барбекю, свято фірми, виїздна церемонія весілля чи просто приємний вечір під акомпонемент наших музикантів.
 

Ми працюємо для Вас!


 

 


 

Забронюйте зараз
calendrier
calendrier
Кількість номерів:

Отель Украина © 2017