Організація заходів

ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАХОДІВ

Готель «Україна» в Черкасах надає широкий спектр послуг по організації та проведенню різноманітних святкових подій, підготовкою яких займається Ваш персональний менеджер:

Весілля, Черкаси:

Гостиница Украина, г. Черкассы. Свадьбы    

  

Ваше весілля стане по-справжньому незабутньою подією в «Літньому саду» готелю «Україна». Наповнене співом лісових птахів та ароматом квітів, воно назавжди залишиться в серці, як казковий момент Вашого життя.

Ви отримаєте у подарунок галявину для проведення церемонії одруження! Також на першу шлюбну ніч готель «Україна» надає молодятам ПОДАРУНОК - номер категорії «Люкс»!

Дитячі свята:

Що може бути краще дитячого сміху та радісної посмішки на личку Вашої крихітки?

Готель «Україна» та клуб «Cosmos-bowling» це відмінні місця для проведення дитячих свят!

Безкоштовна дитяча кімната з лабіринтом та сухим басейном, дитячий боулінг. Спортивні змагання на літній терасі (в теплу пору року), театральні постановки за участі дітей. Аніматори, дитяча дискотека, квітковий феєрверк, ляльки-велетні, фотосессія і це лише частина того що очікує Вас та Вашого малюка на дитячому святі від готелю «Україна» та клубу «Cosmos-bowling»!

Дні Народження, Корпоративи, Ювілеї:

Гостиница Украина, г. Черкассы. Корпоративы, Дни Рождения    

  

Сучасно обладнаний боулінг, більярд клуб, 2 зали ресторану та літній сад готелю «Україна», приємна музика, професійна організація та індивідуальний підхід допоможуть створити незабутнє свято для Вас та Вашої компанії!

Забронюйте зараз
calendrier
calendrier
Кількість номерів:

Отель Украина © 2017