18009, Україна, м. Черкаси, вул. Лісова, 1
18009, Україна, м. Черкаси, вул. Лісова, 1

Відпустка 2021 в Черкасах!

Комфортне розміщення надає готель "Україна", м. Черкаси.

Ми – готель, що розташований у сосновому лісі, 7 км від центру м. Черкаси, де затишно, смачно та тепло, де кожного гостя ми зустрічаємо як дорогого друга та члена родини. Ми – Ваш другий дім, куди завжди хочеться повернутись.

Готель "Україна" – це місце сили, куди приїжджаєш наповнитись енергією, надихнутись, знайти гармонію. Це джерело позитивних емоцій та гарного настрою. У нас добре індивідуальним мандрівникам, які приїхали насолодитись усвідомленою самотністю, закоханим парам, компаніям друзів та сім’ям з дітьми.

Відкрийте для себе м. Черкаси та центральну Україну. В Черкасах Ви зможете відвідати найбільший буддійський монастир в Європі "Білий лотос" (https://lao-tai.com.ua), побувати в одному з найкрасивіших зоопарків України (https://www.zoocity.ck.ua), помилуватись чудовими краєвидами на р. Дніпро, здійснити прогулянку на яхті з місцевого яхт клубу (https://yachtclub.ck.ua) або вийти на теплоході з Черкаського річкового вокзалу (Pryportova St, 1, Черкаси, Черкаська область, 18000, тел. 0472 422 158). Також можна поїхати на могилу великого українського поета Т.Г.Шевченка до канівського історико-культурного заповідника (https://shevchenko-museum.com.ua), побувати в Національному заповіднику "Батьківщина Тараса Шевченка" (https://www.batjkivshhyna-tarasa.com.ua), відвідати столицю козаччини м. Чигирин та культурні пам’ятки цього регіону, національний історико-культурний заповідник "Чигирин" (https://chigirinzapovidnyk.org.ua), побачити тисячолітній дуб Максима Залізняка.

На маршруті "Золота підкова Черкащини" Ви відвідаєте духовні святині Черкаської області: Мотронинський монастир (https://matrona-mon.church.ua), Красногірський монастир, також Корсунь-Шевченківський історико-культурний заповідник (https://www.korsun.ic.ck.ua), історико-культурний заповідник Кам’янки, заповідник Трипільської культури "Трахтимерів" на Тальнівщині (https://talnern.gov.ua/tripilska-kultura/zapovidnik/), шедевр садово-паркового мистецтва XVIII століття – дендропарк "Софіївка" (https://www.sofievka.org). Всього 2 години від Києва, і Ви поринете в нову цікаву пригоду, новий світ.

Чекаємо на Вас в готелі "Україна", м. Черкаси.

Інші новини