Конференц-сервіс

Конференція або семінар, як і будь-який діловий захід - це напружена робота, як для самих учасників, так і для організаторів. Ми зі свого боку пропонуємо узяти на себе всю роботу по організації конференції або семінару. Одне з найважливіших завдань в організації конференції - підібрати конференц-зал, створити комфортну атмосферу, що відповідає формату і цілям ділового заходу, а також продумати і врахувати безліч організаційних і побутових ньюансів. Цей процес вимагає великої кількість cил і часу.

Ми вже маємо сучасну базу і досвід в організації, проведенні і обслуговуванні конференцій, тренінгів, семінарів, зборів акціонерів тощо. Можемо запропонувати різні варіанти проведення конференції, семінару або будь-якого іншого Вашого заходу на базі нашого готельно-ресторанного комплексу «Україна» відповідно до Вашого бюджету і бажань.

Переваги нашого готельного комплексу в проведенні конференцій це:

  • розташування в центрі України
  • недалеко від Києва
  • відмінний сервіс
  • помірні ціни
  • великі можливості організації дозвілля

 

Надамо конференц-зали, необхідне обладнання, варіанти кава-брейків і бізнес-ланчів, забезпечимо проживання і цікаву культурну програму для учасників заходу, а також за Вашим бажанням зможемо скоординувати в цілому захід, щоб не упустити жодну деталь.

Забронюйте зараз
calendrier
calendrier
Кількість номерів:

Отель Украина © 2019