Пам'ятки культури

 


Храм Білий лотос

Адреса:  м. Черкаси,  спуск І. Франко, 4

                Найбільший в Европі буддиський храм "Білий лотос" заснований в Черкассах в 1988 році. Його праобразом являється знаменитий буддиський храм в Лаосі. За легендою при закляпці фундаменту був знайдений стародавній камінь, на якому був зображений Будда в масці воїна. На вході встановлені дві фігури воїна, що привезені в Черкаси з Тибету. В ритуальному залі підлога застелена коврами. сніти прикрашені деревом та бархатом. Послідовники буддизму вивчають тут бокс та кунг-фу. 

Екскурсії проводяться по неділям.

 

 Черкаська обласна філармонія

Адреса: м.Черкаси, вул. Хрещатик, 196

Замовлення квитків: те: (0472) 45-01-61

                Будівля Черкаської обласної філармонії побудована в центральній частині Черкас в 1955 році, на місці дореволюційного готелю. Фасад добудований в 1961 році. За акустичними властивостями зал Черкаської філармонії займає третє місце в Україні. В 1957 році         при філармонії

Був створений відомий Черкаський державний заслужений український народний хор, який згодом став лауреатом республіканського конкурсу творчих колективів IIIВсесвітнього фестивалю молоді та студентів в Москві, лауреатом Державної премії імені Тараса Шевченка.

 

 Замкова гора (Пагорб Слави)

Адреса: м. Черкаси,вул. Слави

                Меморіальний комплекс з монументом «Батьківщина-мати» розміщений на вершині колишньої замкової гори.На цьому місці знаходилось стародавньо-руське            городище та рештки Черкаської фортеці, а також Свято-Троїцької церкви. Всі архітектурні та археологічні пам’ятки були знищені в 1977 році при будівництві монументу. З вершини відкривається широка панорама Кременчуцького водосховища.

Парк Долина Троянд

Адреса: м. Черкаси, вул. Гагаріна, 11

 

«Долина троянд» в Черкассах – це невеликий парк на березі Дніпра в 500м від центру міста. Одне з улюблених місць відпочинку місцевих жителів. В останні роки використовується для проведення загально місцевих свят. В 2012 році на території парку встановлений 15 метровий годинник. 

Будинок Щербини (Палац обружень)

Адреса: м.Черкаси, вул. Леніна, 3

Найрозкішніший маєток дореволюційних Черкас, названий в радянські часи «Палац щастя», через те, що тут розмістили місцевий Палац одружень.

 

Побудований в 1892 році підприємцем А.Щербиною. Відрізняється незвичайною легкістю та витонченістю архітектури, багатим декором. Деякий час тут розміщувалась земська управа, в 1919 році приміщення зайняв уїзний ревком, потім рада робітничих,  селянських і солдатських депутатів. Після Великої Вітчизняної війни тут знаходився Черкаський міськком КПУ та міськком комсомолу. В 1970 році до цих пір будівля використовується як Палац одружень. 

Забронюйте зараз
calendrier
calendrier
Кількість номерів:

2021©ФОП Щербінін М.І., готель "Україна", всі права захищено.