Дитячий день народження в Черкасах

Дитячий день народження у Черкасах

Дитячий День Народження в Черкасах

День Народження в готелі в Черкасах

 

Чи може бути щось краще за дитячий сміх та радість на обличчі Вашої малечі?

Готель "Україна" і клуб "Cosmos-bowling" на Митниці є лідерами у Черкасах по проведенню дитячих заходів!

Cпортивні змагання на літній терасі (в теплу пору року), театральні постановки за участю дітей, аніматори, дитяча дискотека, квітковий феєрверк, ляльки-велетні, фотосесія – і це тільки частина того, що чекає на Вас і Вашого малюка на дитячому святі від готелю "Україна" і клубу "Cosmos-bowling" на Митниці! Тепер про все і по порядку!

Дні народження дітей в Черкасах – подаруйте дитині незабутнє свято!

Зали ресторану

У ресторані "Україна" 2 зали ресторану на 60 осіб кожен і літній майданчик: 2 альтанки, кожна на 35 осіб. 

Бронювати зал на Дні народження дітей в Черкасах потрібно заздалегідь, хоча б за тиждень. Якщо дата вільна, ми зможемо обслужити День народження Вашої дитини, навіть якщо Ви забронювали цю дату вчора. 

Меню

З Вами працює Ваш персональний менеджер. Ми враховуємо всі Ваші побажання. Шеф кухар ресторану "Україна" при складанні меню бере до уваги вік дітей, Ваші побажання, смаки, бюджет.

Декор залу на дитячий День народження

На території нашого ресторану Ви можете використовувати Ваші прикраси, кульки, поліграфію і т.д. Для цього необхідно узгодити з Вашим менеджером, коли декоратори можуть мати доступ до залу, які роботи у нас дозволено проводити, а які ні. Також якщо у Вас немає декораторів для прикраси свята, і Вам необхідна допомога у виборі оформлювачів залу, ми з радістю її надамо.

На дитячий День народження

Розваги для дітей

У теплу пору року для дітей у дворику ресторану "Україна" в мальовничій зоні можна організувати спортивні змагання і театральні постановки, ігри, фотосесію.

Ресторан готелю "Україна" і клуб "Космос боулінг" на Митниці – це ідеальне місце для проведення дитячого свята, Дня народження!

Забронюйте зараз
calendrier
calendrier
Кількість номерів:

2021©ФОП Щербінін М.І., готель "Україна", всі права захищено.