Детские праздники

Дитячий день народження у Черкасах

Гостиница Украина, г. Черкассы. Детские праздники

 

Чи може бути щось краще за дитячий сміх та радість на обличчі Вашої малечі?

Готель "Україна" і клуб "Cosmos-bowling" є лідерами у Черкаса по проведенню дитячих заходів!

Безкоштовна дитяча кімната з лабіринтами і сухим басейном, дитячий боулінг, спортивні змагання на літній терасі (в теплу пору року), театральні постановки за участю дітей, аніматори, дитяча дискотека, квітковий феєрверк, ляльки-велетні, фотосесія – і це тільки частина того, що чекає на Вас і Вашого малюка на дитячому святі від готелю "Україна" і клубу "Cosmos-bowling"! Тепер про все і по порядку!

Дні народження дітей в Черкасах – подаруйте дитині незабутнє свято!

Зали ресторану

У ресторані "Україна" 2 зали ресторану на 60 осіб кожен і літній майданчик: 2 альтанки, кожна на 35 осіб. А також для дитячого торжества ми пропонуємо зал ресторану-клубу "Космос боулінг", вміщує до 150 осіб. 

Бронювати зал на Дні народження дітей в Черкасах потрібно заздалегідь, хоча б за тиждень. Якщо дата вільна, ми зможемо обслужити День народження Вашої дитини, навіть якщо Ви забронювали цю дату вчора. 

Меню

З Вами працює Ваш персональний менеджер. Ми враховуємо всі Ваші побажання. Шеф кухар ресторану "Україна" при складанні меню бере до уваги вік дітей, Ваші побажання, смаки, бюджет.

Акції і прикраса залу на дитячий День народження

Акції

У нас в ресторані діє акція "День народження". При замовленні не менше як 100 грн. на 1 дитину і 200 грн. на 1 дорослого, ресторан "Україна" і клуб "Космос боулінг" дарують 1 година гри в боулінг у ПОДАРУНОК! Якщо Ви бажаєте скористатися Акцією, необхідно про це сказати Вашому менеджерові.

Прикраса залу

На території нашого ресторану Ви можете використовувати Ваші прикраси, кульки, поліграфію і т.д. Для цього необхідно узгодити з Вашим менеджером, коли декоратори можуть мати доступ до залу, які роботи у нас дозволено проводити, а які ні. Також якщо у Вас немає декораторів для прикраси свята, і Вам необхідна допомога у виборі оформлювачів залу, ми з радістю її надамо.

На дитячий День народження

Розваги для дітей

На території клубу "Космос боулінг" для всіх дітей є безкоштовна дитяча кімната з лабіринтами і сухим басейном, відеоіграми і зоною для творчості.

Також діти зможуть отримати масу позитивних емоцій від гри в боулінг з дитячими бортиками, пограти в аерохокей.

У теплу пору року для дітей у дворику ресторану "Україна" в мальовничій зоні можна організувати спортивні змагання і театральні постановки, ігри, фотосесію.

Ресторан готелю "Україна" і клуб "Космос боулінг" – це ідеальне місце для проведення дитячого свята, Дня народження!

Забронюйте зараз
calendrier
calendrier
Кількість номерів:

2020©ФОП Щербінін М.І., готель "Україна", всі права захищено.